ПРИ ПОКУПЦІ 2-х МАЙОК В РУБЧИК, 3-тя В ПОДАРУНОК

Обмін та повернення товару

Якщо придбаний товар вам раптом не підійшов, Ви можете повернути його протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення. 

Повернення/обмін товару проводиться відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів":

  • якщо він не був у вжитку;
  • збережено товарний вигляд (відсутні плями, зачіпки, заломи та вм'ятини);
  • збережено цілісність етикеток, бірок, ярликів, оригінальної упаковки;
Для цього необхідно:
  • Заповнити бланк заяви про повернення, який знаходиться у вашому Особистому кабінеті в розділі Повернення. В документі потрібно вказати таку інформацію: найменування товару, кількість, модель, персональні дані, чи був розпакований товар, причину повернення.
  • Після отримання інтернет-магазином повернення, менеджер зв’яжеться з Вам, щоб отримати банківські реквізити для повернення коштів, а саме: номер IBAN рахунку та ІПН код.

УВАГА! Будь-які товари підлягають поверненню тільки за умови повної комплектації артикула (якщо вони поставляються в комплекті, у такому ж вигляді їх і потрібно запаковувати), а також збереження товарного вигляду, оригінальної упаковки, усіх етикеток та ярликів. На виробі не має бути слідів примірки чи використання.

Зверніть увагу, що послуга зворотньої доставки сплачується покупцем. Вартість відправлення розраховується відповідно до діючих тарифів «Нова Пошта».

Якщо товар був з браком і Ви його повертаєте, то зворотну доставку оплачує покупець, а після проходження успішної експертизи товару, кошти за товар і витрати на доставку повертаються на карту клієнту.

Якщо товар був з браком і Ви його повертаєте, то зворотну доставку оплачує клієнт. Якщо після проходження експертизи товару не було виявлено невідповідності продукції, товар повертається клієнту, доставку якого сплачує клієнт.

Якщо є питання по поверненню або обміну товару телефонуйте за номером (096) 161-31-77.

Обмін товару

У Вас є можливість зробити обмін товару протягом 14 днів з моменту отримання товару. Доставку сплачує покупець.  

У будь-який зручний для Вас час Ви можете звернутися до наших менеджерів за консультацією з будь яких питань.